Tomíkova kniha života

13:15:00 2 Comments A+ a-

Léto je dobou dovolených plných zážitků a chvil, které si chcete uchovat. Když na mě neustále vyskakovala reklama na fotoknihu od firmy Saal digital, rozhodla jsem se konečně probrat fotkami malého Tomíka a vytvořit mu také jednu vzpomínkovou knihu.


Fotoknihu jsem tvořila poprvé v životě a jsem moc ráda, že jsem zvolila právě tuto firmu. Tomík byl hodně živé a uplakané miminko (to mu zůstalo pořád), vyfotit ho byl někdy nadlidský úkol a jelikož se bál blesku, bylo to mnohdy za velmi špatných světelných podmínek. Bála jsem se tedy, jaká bude kvalita fotek focených z mobilu a většinou za šera. Kvalita mě však opravdu mile překvapila, fotky jsou krásně lesklé, ostré a vypadají o stoprocent lépe než na monitoru počítače.

Fotoknihu si můžete vytvořit úplně sami. Stačí si stáhnout ze stránek Saal digital program, kde si sami navolíte formát, velikost i rozložení fotek či textu. Vybírat můžete i z předpřipravených šablon. Rozložení a zarovnání fotek potom můžete zvolit automaticky nebo si je můžete poskládat libovolně. Program je vcelku jednoduchý, pouze pokud chcete skládat fotky sami, chvilku trvá než se dostanete do cviku. Pozor si dávejte hlavně na ořez, já občas trošku ujela a mrzí mě to především na deskách z boku, kde mám kousek obrázku a kousek bílého pozadí, ale to je holt daň za moji nepozornost :) Vzhledem k tomu, že si program stáhnete do počítače, nemusíte se bát výpadku proudu/připojení a ztracení rozdělané práce, takže za mě palec nahoru. Program si pak zase snadno odinstalujete.

Objednávku jsem odeslala 29.6.2018 a kniha dorazila 9.7.2018 takže na to, že přišla až z Německa, byla doma celkem rychle. Bohužel však cestou utrpěla menší zranění, pravděpodobně s ní někdo šlehnul při přepravě. 

V podstatě jediné menší negativum je relativně vysoká cena. Fotoknihu ve tvaru sešitu A5 s pevnou vyzbou a 36 stranami pořídíte za 1200 Kč. Ale za kvalitu se holt platí. Děkuji firmě Saal digital za možnost vyzkoušet si fotoknihu se slevou, protože máme konečně doma pro nás tu nejcenější knihu. Knihu vzpomínek našeho syna.

Vytváříte také rádi fotoknihy? A od které firmy si je necháváte dělat?
Pokud ještě žádnou nemáte, můžete využít seznamovací slevový kupón na fotoknihu v hodnotě 450 Kč.
Krásné léto plné zážitků přeje Barča a Tom

2 komentářů

Write komentářů
sobota, srpna 11, 2018 delete

To je krása! ♥ Vždycky mě mrzelo, že mi rodiče žádnou takovou knihu nevedli, když jsem byla malá. Na rozdíl od starší nebo mladší sestry. Holt mám nevýhodu, že jsem prostřední. :D A Tomík je úžasný. ♥

Reply
avatar
Agda Noah
AUTHOR
středa, srpna 05, 2020 delete

Môj príbeh TU JE SKUTOČNÝ A GENUINE. Volám sa Matta Agda Noah Vienna a som tu, aby som vypovedal o Veľkej matke, ktorá mi priviedla späť môjho muža, keď sa so mnou rozišiel kvôli inej žene, ktorú stretol na svojom pracovisku. Great Adeleke je veľmi silná, skutočná a jedinečná žena so zvláštnymi právomocami. Snažil som sa získať pomoc z mnohých miest a zdrojov, aby som priviedol späť môjho muža, ale nič nefungovalo, ale keď som kontaktoval Veľkú Adeleke, prinútila ma znova sa usmiať tým, že priviedla svojho muža späť ku mne so svojimi osobitnými právomocami. Ak máte nejaké problémy v Vaše manželstvo, vzťah a máte s tým podobný problém, obráťte sa na Veľkého doktora Adeleke, ktorý vám teraz pomôže. Tu je jej e-mailová adresa: (aoba5019@gmail.com) a môžete sa s ňou skontaktovať aj na vlastné číslo WhatsApp: (+27740386124) Môžete ju buď kontaktovať na svojom e-maile, alebo na čísle WhatsApp. Ďakujem Veľký Adeleke.

Reply
avatar

Děkuji za všechny komentáře :)